Jubileusz 15 lat Festiwalu FUMA – koncert z laureatami i piosenkami Agnieszki Osieckiej w nowej odsłonie

W tym roku, 21 października, mamy przyjemność obchodzić jubileusz 15-lecia Festiwalu FUMA. Wydarzenie to odbędzie się w planetarium Wenus, gdzie wszyscy goście będą mogli uczestniczyć w niezapomnianym koncercie. Na tej uroczystości usłyszymy utwory wykonane przez zwycięzców poprzednich edycji, a także utwory Agnieszki Osieckiej w nowym wydaniu, które zaprezentuje Bibobit – zgodnie z informacjami przekazanymi przez organizatorów.

Festiwal FUMA rozpoczął swoją działalność w 2009 roku, kiedy młodzi artyści z różnych regionów kraju po raz pierwszy spotkali się w Zielonej Górze – jak wspomina Krzysztof Mroziński z Zielonogórskiego Ośrodka Kultury. Podobna atmosfera panować będzie podczas zbliżającego się jubileuszowego wydarzenia.

Należy przypomnieć, że w trakcie wcześniejszych edycji festiwalu FUMA, Zielona Góra gościła wielu znakomitych artystów, takich jak Brodka, Ania Wyszkoni, Anna Maria Jopek czy Grzegorz Turnau. W tym roku, na scenie pojawi się Bibobit, który zaprezentuje nowe, świeże spojrzenie na twórczość Agnieszki Osieckiej. Goście będą mogli posłuchać utworów w stylach elektroniki, jazzu i hip-hopu.