Jak może wyglądać składany telefon?

Planujesz kupić swój pierwszy, składany telefon? Poszczególne smartfony z tej kategorii różnią się od siebie nie tylko parametrami. Sprawdź, na co zwrócić uwagę, jeżeli chcesz nabyć swój pierwszy smartfon. Poznaj telefon Samsung składany, czyli Galaxy Z Flip5.

Telefon rozkładany – co warto o nim wiedzieć?

Dzisiaj, kupując składany telefon, nie myślimy o telefonie z klapką, oczekując nietuzinkowego designu i nowoczesnych rozwiązań. Wariant składany jest dla nas ważny przede wszystkim ze względu na chęć zmniejszenia rozmiarów urządzenia. Telefony sprzed dwudziestu lat nie mogły pochwalić się tak imponującą przekątną ekranu, która dzisiaj jest już dla nas niemal codziennością. Składając nasz smartfon, chcemy między innymi skorzystać ze sposobności jego łatwego schowania, nie rezygnując jednocześnie z możliwości korzystania z dwóch  dostępnych ekranów.

Jaki telefon rozkładany wybrać?

Czy znasz już rozkładany telefon Samsung? Tutaj ciekawą propozycją jest Galaxy Z Flip5. Urządzenie jest przede wszystkim kompaktowe i przyciągające wzrok. Do wyboru mamy aż kilka kolorów: miętowy, grafitowy, beżowy i fioletowy*. Rozmiar smartfonu sprawia, że nie powinniśmy mieć większych trudności, gdy chcemy schować go do kieszeni. Uwagę przyciąga też jego zewnętrzny ekran. To aż 3,4-calowy wyświetlacz stworzony do wyrażania siebie. Wygląd zewnętrznego ekranu możesz też personalizować, dzięki czemu Twoje urządzenie będzie dopasowane do Ciebie.

Galaxy Z Flip5 to również procesor Snapdragon**® 8 Gen 2, który pozwoli Ci przenieść się na zupełnie nowy poziom mocy. Doświadcz płynnej grafiki, szybszej dzięki sztucznej inteligencji, oraz jeszcze lepszej wydajności baterii.

Poznaj lepiej rozkładany telefon Samsung

Telefon Samsung składany, czyli Galaxy Z Flip5, to nowoczesne urządzenie dostępne w ofercie marki Samsung. Czym się wyróżnia? Oprócz ciekawego designu, o którym już wspomnieliśmy, na równie dużo uwagi zasługują dostępne aparaty. Doskonałe selfie zrobisz za pomocą FlexCam. W tym przypadku nie jest istotne, który aparat wybierzesz. Wszystkie obiektywy Galaxy Z Flip5 są proste w użytkowaniu i pobudzają kreatywność.

Chcesz zrobić efektowne zdjęcie większej grupie ludzi? Po prostu rozłóż swój smartfon*** i skorzystaj z kontrolera aparatu na smartwatchu Galaxy Watch6****.

A może interesują Cię zdjęcia przy słabym oświetleniu? Żaden problem! W przypadku Galaxy Z Flip5 będzie to możliwe dzięki funkcjom Nightografii*****. Zaskocz wszystkich jakością wykonywanych fotografii.

* Dostępność kolorów może się różnić w zależności od kraju, regionu lub operatora.

** Snapdragon jest produktem Qualcomm Technologies, Inc. i/lub jej spółek zależnych. Snapdragon jest znakiem towarowym lub zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Qualcomm Incorporated.

*** Tryb Flex Mode jest obsługiwany pod kątami od 75° do 115°. Niektóre aplikacje mogą nie być obsługiwane w Trybie Flex.

**** Kontroler aparatu jest obsługiwany na Galaxy Watch4 i nowszych modelach Galaxy Watch sparowanych z Galaxy S9 i nowszymi. Funkcja zoomu Kontrolera Aparatu jest dostępna w Samsung Galaxy Watch4 i późniejszych modelach Galaxy Watch, które są sparowane ze smartfonem z serii Galaxy S, Galaxy Note i Galaxy Z z One UI 5.1 lub nowszym z obsługą Kontrolera aparatu.

***** Snapdragon® 8 Gen 2 Mobile Platform for Galaxy oferuje dedykowany blok procesora sygnału obrazu (ISP) do poprawy jakości filmów nagrywanych przy słabym oświetleniu.

Galaxy Z Flip5 obsługuje nagrywanie filmów 4K. Aby obejrzeć film w rozdzielczości 4K, należy go odtworzyć na urządzeniu oferującym taką rozdzielczość.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.