Główne zmiany w rozkładzie jazdy autobusów miejskich podczas okresu świątecznego

Zarząd Miejskiego Zakładu Komunikacji pragnie zainformować mieszkańców o istotnych modyfikacjach w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej podczas zbliżających się świąt. Planowane zmiany są zgodne z kalendarzem świątecznym i dotyczą zarówno dni powszednich, jak i weekendowych.

W czwartek oraz piątek, autokary komunikacji miejskiej będą kontynuowały normalną pracę bez żadnych ograniczeń, na wzór codziennych dni nauki szkolnej. To gwarantuje, że wszyscy pasażerowie będą mogli zrealizować swoje plany podróży bez problemów.

Podczas Wielkiej Soboty, obowiązywać będzie harmonogram sobotni. Zmiana taka jest standardową praktyką w zakresie komunikacji miejskiej podczas weekendów i świąt.

W dniu Wielkanocnym, zasady zmieniają się nieco i jedynie wybrane linie autobusowe będą kontynuowały kursowanie. Konkretnie mówimy tutaj o liniach numer: 0, 1, 5, 8 oraz 19. Jednakże w Poniedziałek Wielkanocny, sytuacja wraca do normy i autobusy będą jeździły według rozkładu znanego z niedziel i świąt, bez dodatkowych modyfikacji.