”Dziewczyna Pop”: Najnowsze dzieło muzyczne artystki, które zdobyło Złotą Płytę jeszcze przed premierą

Pod koniec października do rąk publiczności trafił album o tytule ”Dziewczyna Pop”. Ten muzyczny materiał, który wcześniej zapowiedziały takie hity jak „FIFI HOLLYWOOD”, „Z Tobą na chacie” czy „SUPRO” współtworzone z Taco Hemingwayem, szybko stał się jednym z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw roku. To już czwarta studyjna płyta tej znanej artystki.

Potwierdzeniem olbrzymiego zainteresowania tym albumem jest Złota Płyta, którą artystka otrzymała kilka godzin przed oficjalnym debiutem krążka. Warto dodać, że koncert promujący ten album, planowany na 2 grudnia i organizowany w ramach Trasy 92’, już teraz jest całkowicie wyprzedany. Wydarzenie to odbędzie się na Towarze.

Tym razem artystka podjęła decyzję o podziale swojego najświeższego albumu na trzy unikalne rozdziały. Każdy z nich skrywa cztery nowe utwory. Co więcej, każdy rozdział posiada swój własny, niepowtarzalny kontekst – towarzyszy mu osobna historia, specyficzna warstwa wizualna oraz wyznaczone miejsce na symbolicznej mapie Stanów Zjednoczonych. Jest to niewątpliwie najbardziej skomplikowany projekt wydawniczy tej artystki.