Dwie osobówki zderzyły się na trasie S3 pod Zieloną Górą

Pod Zieloną Górą doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Dokładnie do zdarzenia doszło we wtorek, dnia 8 lutego, na niedługo przed godziną 22:00. Całe zdarzenie miało miejsce nieopodal miejscowości Sucha, na 199 kilometrze trasy S3.

Zderzenie dwóch pojazdów na trasie S3

Samochód osobowy marki Skoda oraz samochód osobowy marki Peugeot wzięły udział w kolizji drogowej, do której doszło na trasie S3 pod Zieloną Górą. Oba pojazdy poruszały się w tym samym kierunku, w stronę Zielonej Góry. Jak wynika z początkowych ustaleń Policji, kierowca samochodu osobowego marki Skoda najechał na tył samochodu osobowego marki Peugeot. Z tego powodu w pewnym momencie auta znalazły się na przeciwległym pasie ruchu, jednak na szczęście nie wynikło z tego żadne większe niebezpieczeństwo.

W wieczornym zdarzeniu drogowym na trasie Nowa Sól – Zielona Góra nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Na miejscu pojawiły się służby ratunkowe, 4 zastępy pożarnej straży oraz jeden radiowóz policyjny. W wyniku zdarzenia drogowego jeden z pasów na drodze S3 musiał zostać tymczasowo zamknięty. Kierowcy musieli liczyć się w tym czasie z utrudnieniami, jednak na szczęście służbom porządkowym szybko udało się przywrócić miejsce kolizji drogowej do porządku.