Charytatywna kolacja z Krzysztofem Rutkowskim na rzecz Magdy Kwiatkowskiej

W restauracji Casa Mia w Zielonej Górze doszło do miłego spotkania 9 czerwca, kiedy to detektyw Krzysztof Rutkowski pojawił się tam w celu spotkania się z Michalem Dubickim na charytatywnej kolacji. Wszystko zaczęło się od działalności charytatywnej, mającej na celu wsparcie Magdy Kwiatkowskiej – mieszkanki Zielonej Góry – która zmaga się z poważnym nowotworem.

Rutkowski dowiedział się o tragicznych losie Magdy i natychmiast postanowił działać, oferując wspólną kolację jako jeden z przedmiotów licytacji. Jak sam tłumaczy, stara się pomagać tym potrzebującym, którzy zmagają się z przerażającą chorobą, kiedy tylko ma na to możliwość.

Proces licytacji przebiegł sprawnie i szybko, a zwycięzcą okazał się właśnie Michał Dubicki. Przede wszystkim pragnął on w ten sposób wesprzeć Magdę, a dodatkowym plusem było dla niego możliwość osobistego poznania Krzysztofa Rutkowskiego, którym jest fanem. Michał Dubicki to osoba prowadząca rodzinną firmę transportową na co dzień.

Całość dochodu z aukcji trafiła na konto Magdy Kwiatkowskiej, która dzięki takiemu wsparciu znajomych i nieznajomych może liczyć na dodatkowe środki walki z chorobą. Spotkanie w restauracji Casa Mia było więc nie tylko miłym wydarzeniem towarzyskim, ale przede wszystkim wzruszającym aktem pomocy potrzebującej.