Akcja krwiodawstwa w Zielonej Górze 12 marca 2024 – dołącz do nas!

W ramach naszych społecznych działań, zapraszamy wszystkich na akcję honorowego oddawania krwi, która odbędzie się 12 marca 2024 roku. Wszystkich chętnych do oddania cennego daru życia przypominamy, że możliwość ta będzie dostępna od godziny 9.00 aż do 12.00. To właśnie w tym czasie, mobilny punkt poboru krwi będzie czekał na darczyńców na parkingu przed siedzibą komendy policyjnej mieszczącej się przy ulicy Partyzantów 40.

To już nie pierwszy raz, kiedy zielonogórscy funkcjonariusze policyjni angażują się w organizację akcji krwiodawstwa. Ich celem jest podzielenie się tym, co najcenniejsze – krwią, mającą potencjał do ratowania istnień ludzkich. Do udziału w tej szlachetnej akcji zachęcają nie tylko swoich kolegów z służby, ale również mieszkańców Zielonej Góry i uczniów kierunków policyjnych z miejscowego Liceum Ogólnokształcącego w Czerwieńsku oraz Zespołu Szkół Technicznych.

Nadchodzący wtorek (12 marca) przyniesie okazję do bezpośredniego wsparcia potrzebujących. Od 9.00 do 12.00, na parkingu przy Komendzie Miejskiej Policji w Zielonej Górze, umiejscowiony zostanie „krwiobus”. Jest to mobilny punkt poboru krwi należący do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze, wyposażony tak, by zapewnić bezpieczne i komfortowe warunki dla darczyńców. Zapraszamy wszystkich chętnych policjantów, mieszkańców Zielonej Góry oraz uczniów do wzięcia udziału w tym wyjątkowym evencie!